MIESZKANIE W KIELCACH II

Mieszkanie w starym budownictwie, które miało ogromny, aczkolwiek niewykorzystany potencjał. Przy pierwotnym ustawieniu ścian działowych, przestrzeń była zmarnowana na duży, nieustawny korytarz, kuchnia była strasznie wąska, a łazienka mikroskopijna.

Po akceptacji inżyniera ze spółdzielni mieszkaniowej, wyburzyliśmy prawie wszystkie ściany działowe w tej inwestycji. Układ pomieszczeń został przeze mnie na nowo zaprojektowany. Aktualny podział wnętrz otworzył nam pięknie całą przestrzeń mieszkania, pozwalając na maksymalne jej wykorzystanie. Mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnym, eleganckim stylu. Efekt oszałamiający, mieszkanie jest nie do poznania, nie tylko dzięki zastosowaniu nowych materiałów i eleganckich mebli i dodatków, ale przede wszystkim przez całkowitą zmianę układu funkcjonalnego pomieszczeń.

Jestem zadowolona również z projektu pokoiku wspaniałej córeczki właścicieli – wielbicielki różu i kotków, dla niej także udało się stworzyć wygodną i uroczą przestrzeń nawiązującą do potrzeb i upodobań lokatorki.